Kontaktujte
naše specialisty
Pro více informací o našich průmyslových výrobcích můžete kontaktovat naše specialisty, kteří Vám mohou pomoci najít to správné řešení.
O Betafence a pletivu
Společnost Betafence je světovou jedničkou na trhu řešení pro oplocení, řízení přístupu pro ochranu perimetru a výrobky drátěného pletiva pro celou řadu průmyslových aplikací.
gabiony
Global / Export [change]

Gabiony-Betafence.cz

Co udělat s podzimním listím?

Přemýšleli jste už někdy, jak zakompostovat spadané listy, aniž byste ublížili estetice okolního prostředí? Gabionová zeď nejen schová, co nechcete vidět, ale také přetvoří vaši zahradu v umělecké dílo. 

Podzimní listí vypadá na stromech krásně. Už ovšem ne tolik, když opadá a vítr jej rozfouká po zahradě. Nejjednodušším řešením je nechat listy odstranit profesionální společností. Další možností je kompost. Takové řešení nic nestojí a navíc si tak vytvoříme hnojivo.

Užitečný a dekorativní kompostPokud se rozhodnete vytvořit kompost, přemýšlejte, jak jej zaintegrovat do zahrady. Kompost je ideální obehnat gabionovou zdí Zenturo, za kterou také můžete schovat zahradní nářadí či zeleninové záhonky.Gabionová zeď vyplněná kůrou stromů nejen, že schová kompost, ale také eliminuje nežádoucí zápach.
Vyplňte své gabiony listímPokud postavíte gabionovou zeď na místě, které není vystaveno dešti, je možné k vyplnění zdi kreativně využít spadané listy tak, že jimi proložíme vrstvy kůry. Tento typ výplně je relativně malý, je proto doporučeno použít Flexo či Perfo pásku k přiblížení největších ok panelu.Výhodou gabionových zdí vyrobených z panelů Zenturo je možnost snadné modifikace. Kdykoliv vás přestane jedna výplň bavit, můžete použít jinou. Jediným omezením je vaše fantazie.

Už máte dost okapů ucpaných spadeným listím? Ochraňte je pletivem Casanet.