Zastoupení pro Gabiony v ČR

Betafence-světová jednička ve výrobě oplocení a dalších výrobků z ocele otevřela své zastoupení pro gabiony a svařované sítě Weldmesh v České republice:

Prosím kontaktujte nás v případě jakýchkoli dotazů týkajících se:
– technické specifikace gabionu a Weldmesh
– poradenství a přípravy projektů
– výpočtu nabídky
– podpory v montážním procesu

Ing. Darek Rybczynski
Tel.: +420 725 488 878
E-mail: gabiony@betafence.cz

Přidat mezi oblíbené

 


 

Gabionové konstrukce firmy Betafence nacházejí uplatnění v mnoha moderních projektech inženýrských staveb, mj. v korytech řek, na nábřežích, podél silnic a železničních náspů. Gabiony zajistí Vaší zahradě, domu či průmyslovému objektu úplně jiný vzhled.

Gabiony Gabiony – Gabiony jsou navrhovány jako opěrné konstrukce, které brání sesuvům půdy nebo jiného skalního materiálu.
pokračování
Trapiony Trapiony – Trapiony se používají jako stabilní a pevné samostatně stojící stěny s jednou nebo dvěma stěnami nakloněnými v různém úhlu.
pokračování
Bastiony Bastiony – Bastiony se využívají v pozemních a vodních stavbách jako protipovodňová ochrana nebo jako dočasné konstrukce.
pokračování
Gabionové matrace Gabionové matrace – Matrace se nejčastěji používají jako ochrana vodních toků proti erozi.
pokračování
Sítě pro zabezpečení skalnatého srázu Sítě pro zabezpečení skalnatého srázu – Pletené pletivo s šestiúhelníkovými oky využívané pro zabezpečení sesuvů skal a půdy.
pokračování
Soundblock – protihlukové stěny z gabionů Soundblock – protihlukové stěny z gabionů – Patentovaný zvukotěsný gabion. Dochází ke zmenšení odrazu zvuku a tím proniká konstrukcí míň hluku.
pokračování