Kontaktujte
naše specialisty
Pro více informací o našich průmyslových výrobcích můžete kontaktovat naše specialisty, kteří Vám mohou pomoci najít to správné řešení.
O Betafence a pletivu
Společnost Betafence je světovou jedničkou na trhu řešení pro oplocení, řízení přístupu pro ochranu perimetru a výrobky drátěného pletiva pro celou řadu průmyslových aplikací.
gabiony
Global / Export [change]

Gabiony-Betafence.cz

SOUNDBLOCK® nová éra odhlučňovacích stěn

Unikátní patentovaný design systému SOUNDBLOCK® pomocí vnitřní zvuky pohlcující vrstvy efektivně brání zvukovým vlnám procházet přes gabionové zdi. Systém je dodáván v plochých baleních a může být rychle a jednoduše sestaven na místě určení. Oplocení vyšší než 6 m je možné postavit pomocí jeřábu. Stejně jako u gabionů společnosti BETAFENCE je systém SOUNDBLOCK® tvořen svařovanými drátěnými panely chráněnými vrstvou ZINCALU® Ultra vrstvou pro extra dlouhou životnost. Centrální výplň tvořená granulátem v kombinaci s vnější výplní z kamenů je ideální metodou odhlučnění.

Charakteristiky systému SOUNDBLOCK

Standardizace
Systém SOUNDBLOCK® je předpřipravený a dostupný v různých velikostech ok svařované sítě.

Snadná instalace
Montáž je zajištěna jednoduchým vztyčením konstrukce na stranu do požadované polohy. Dlouhé propojené konstrukce lze realizovat ve velikostech od 2 do 10 m.

Výplň vnitřní sekce
V centrální sekci se používají pytle s výplní proti vyplavení a erozi vnitřního granulátu gabionu. Tato výplň pak poskytuje optimální odhlučňovací SOUNDBLOCK® efekt.

Výplň vnějších sekcí
Systém SOUNDBLOCK® umožňuje vnější sekce vyplnit jakýmkoliv typem materiálu (od kamene po sklo, včetně dřevěných třísek). Na odhlučňovacím gabionu lze pěstovat popínavé rostliny, které mohou přesahovat přes okraj.

Systém SOUNDBLOCK® je výsledkem usilovné inovativní činnosti společnosti BETAFENCE – konceptem propojení výsledků laboratorní práce s požadavky zákazníků. Ideálním uplatněním gabionu a systému SOUNDBLOCK® je pak oplocení veřejných staveb, infrastruktury, inženýrských a kancelářských komplexů a různých architektonických komplexů.