Kontaktujte
naše specialisty
Pro více informací o našich průmyslových výrobcích můžete kontaktovat naše specialisty, kteří Vám mohou pomoci najít to správné řešení.
O Betafence a pletivu
Společnost Betafence je světovou jedničkou na trhu řešení pro oplocení, řízení přístupu pro ochranu perimetru a výrobky drátěného pletiva pro celou řadu průmyslových aplikací.
gabiony
Global / Export [change]

Gabiony-Betafence.cz

Truhlíky a květináče z pletiva a záhony z gabionu

Jaro už je v plném proudu. Je tedy načase začít se starat o květiny a rostliny na zahrádce. Čeká nás výsev, přesazování a vysazovaní záhonů. Ve všech těchto fázích nám přijdou vhod tkané a svařované sítě.

Semena vysetá do půdy nebo přesazené rostliny lze umístit do dřevěných boxů bez dna. Na zakrytí lze použít svařovanou síť Casanet.Síť s malými oky ochrání rostlinky před ptáky (včetně domácího ptactva) a zajíci. Rostliny jsou zároveň vystaveny slunci a lze je snadno zavlažovat.
Svařovanou síť lze umístit do truhlíků nebo květináčů, kde vytvoří ideální podmínky pro růst popínavých rostlin, které potřebují přesadit. Samotné truhlíky můžeme vyrobit z sítě, které spojíme spirálami a dovnitř vložíme fólii a netkanou geotextilní podložku.Pletivo je opatřeno povlakem Zincalu, který jej na dlouho ochrání před zkorodováním. Vaše zahrada tak bude stále krásná.
Gabiony vyrobené ze svařovaných sítí dodají Vašim truhlíkům a záhonům nečekaný, avšak atraktivní vzhled.Z gabionů lze vytvořit různé zajímavé tvary tak, aby se hodily k barvě, typu výplně a druhu vysazených rostlinek.
Pokud toužíte po něčem po efektním, dejte prostor své fantazii…K jezírku postavte skleněný stůl nebo pomocí splétané sítě Hexanet vytvořte dekorativní labuť.