Kontaktujte
naše specialisty
Pro více informací o našich průmyslových výrobcích můžete kontaktovat naše specialisty, kteří Vám mohou pomoci najít to správné řešení.
O Betafence a pletivu
Společnost Betafence je světovou jedničkou na trhu řešení pro oplocení, řízení přístupu pro ochranu perimetru a výrobky drátěného pletiva pro celou řadu průmyslových aplikací.
gabiony
Global / Export [change]

Gabiony-Betafence.cz

Zabezpečte vaši zeď Zenturo

Dokončovací lišta chránící výplň na zdi Zenturo je již k dispozici

Nainstalovali jste neobvyklý prvek ve vaší zahradě, nebo jste vybavili svůj majetek kreativním oplocením Zenturo? Všichni kolem vás vám zajisté závidí!Nezapomeňte však zkontrolovat a zabezpečit výplň zdi tak, aby byla vždy na svém místě.Ode dneška můžete v klidu spát. Vše, co musíte udělat, je nainstalovat cílovou pásku na horní části stěny.

Dokončovací pás je:

  • kus panelu vyrobeného ze svařovaných drátů o průměru 4,15 mm
  • rozměr ok činí 115 x 50 mm
  • pás je 115 mm široký, 1900 mm dlouhý
  • je poplastovaný pomocí antracitu v barvě BF7016M
Nejprve musíte paralelně připojit dva Zenturo panelyZenturonebo Bekaclip a vyplnit prostor mezi nimi využitím vhodného přírodního materiálu. Horní stěny musí být pokryty zakončovacími pásy, které mohou být spojeny s panely Zenturo pomocí Fortinet nerezových klipůvázacích drátů nebo jakýchkoliv jiných šikovných konektorů.

Dokončovací pás zabezpečuje zeď Zenturo proti vandalismu (kradeži výplně) nebo zásahům zvířat. Takové okolnosti mohou nastat v případě, že je stěna vyplněna kůrou nebo větvemi, z nichž mohou např. ptáci “vybírat” materiály pro stavbu svých obydlí.

Více informací o možnostech vytvoření zdi Zenturo nebo jejích výplní naleznete v katalogu Zenturo – inspirační průvodce.