Kontaktujte
naše specialisty
Pro více informací o našich průmyslových výrobcích můžete kontaktovat naše specialisty, kteří Vám mohou pomoci najít to správné řešení.
O Betafence a pletivu
Společnost Betafence je světovou jedničkou na trhu řešení pro oplocení, řízení přístupu pro ochranu perimetru a výrobky drátěného pletiva pro celou řadu průmyslových aplikací.
gabiony
Global / Export [change]

Gabiony-Betafence.cz

Gabiony – nová generace estetického oplocení

Plot či oplocení je v myslích lidí často zafixován jako nutnost potřebná k ohraničení pozemku nebo ochraně bezpečnosti Vašeho majetku nebo Vaší rodiny. Často se opomíjí jeho estetická hodnota a možnost vytvořit pomocí systému oplocenívysoce kvalitní a estetický doplněk pro Vaši zahradu nebo místa podnikání, kde se chcete před svými zákazníky co nejlépe prezentovat, být vidět a zaujmout.

Pomocí oplocení Betafence lze vytvořit gabionovou zeď (nebo stěnu) pomocí systému sdružených plotových panelů, které mezi sebou vytvoří prostor vhodný pro vyplnění různými materiály (kámen, dřevo, jiné materiály…). Gabion tak tedy tvoří významný architektonický prvek nejen oplocení ale i celého pozemku, na kterém je situován. Ideální značkou pro výrobu gabionových plotů je např. gabiony Zenturo®, který je mnohostranně variabilní. Lze využít i systému „pixelů“, které umožní oplocení unikátně personifikovat a využít celý jeho estetický potenciál.

Gabiony Zenturo® umožňují využít kovové pláty „Perfo strip“ nebo „Flexo strip“ pásy, které si můžete upravit libovolně pouze s omezením své vlastní fantazie. Popusťte jí tedy uzdu a pořiďte si plot, který se stane šperkem Vašeho domova nebo oslní Vaše zákazníky svým profesionálním zpracování.

Kompletní přehled informací o gabionech Zenturo®

Gabiony – nová generace estetického oplocení